Doprava a platba

Doprava za tovar – možnosti

Doprava zdarma je poskytnutá len na vybraté produkty obchodníkom .

Slovenská pošta                               4,50 €
GLS Kuriér                                        4,50 €

 

 

Rýchlosť dodania: Balíky sa snažíme odoslať čo najrýchlejšie a väčšinou je to v deň objednávky (v prípade platby na dobierku), alebo v deň kedy sú na náš účet pripísané peniaze za tovar (pri ostatných platbách). Slovenská pošta, po obdržaní balíka od nás, doručí tento balík obvykle v nasledovný deň a GLS Kuriér tak isto .
                  

Platba za tovar – možnosti

Za tovar objednaný v eshope je možné zaplatiť nasledujúcimi spôsobmi:Platba za tovar dobierkou

Ide o platbu za tovar kuriérovi v hotovosti alebo kartou pri doručení zásielky. Ak sa rozhodnete platiť v hotovosti, pripravte si presnú sumu - kuriér nemusí mať presný výdavok. Platba na dobierku je spoplatnená sumou 1 €.

 

Platba kartou

mc_vrt_opt_pos_73_2xms_vrt_opt_pos_73_2x img (1) img gopay_bannery-barevne

Jednoduchý a rýchly spôsob platby tovaru cez platobnú bránu GoPay. Zaplatíte bezpečne online so svojou platobnou kartou VISA, VISA Electron, MasterCard alebo Maestro. Platba za tovar je okamžite pripísaná na náš účet, čo urýchli expedíciu objednávky. Platbu za tovar spracováva spoločnosť GOPAY, s.r.o. na vlastných zabezpečených serveroch a my nikdy nevidíme Vaše číslo karty. Prenosy dát pri platbe za tovar sú vždy šifrované protokolom HTTPS a platobná brána podporuje najmodernejšie riešenie 3D Secure, ktoré zaručuje nadštandardnú úroveň zabezpečenia platby. Platba za tovar sa uskutočňuje vždy v mene EUR – ak máte platobnú kartu v inej mene, Vaša banka si môže účtovať poplatok za platbu tovaru v cudzej mene.

Apple Pay (iPhone, iPad)

apple-pay-og-twitter

Jednoduchý a bezpečný spôsob platenia v e-shope určený pre zariadenia iPhone, iPad alebo Mac. Táto služba je súčasťou platobnej brány GoPay. Platba tovaru je okamžite pripísaná na náš účet, čo urýchli expedíciu objednávky.

Google Pay (smartphony)

stiahnuť

Google Pay je implementovaný v platobnej bráne GoPay a umožní Vám platbu tovaru bez hľadania tej správnej karty v peňaženke. Stačí kliknúť na logo Google Pay a môžete uskutočniť platbu tovaru kartou, ktorú máte uloženú v vo svojom účte Google, prehliadači Chrome alebo v mobilnom zariadení s operačným systémom Android. Platba tovaru je okamžite pripísaná na náš účet, čo urýchli expedíciu objednávky.